Sunday, January 4, 2015

Remington PROtect

Jen málokdy se setkám s osobou dívčího pohlaví, která je spokojená se svými vlasy.. Kdo má vlnité, chce mít rovné a kdo má rovné, tak by radši kudrnaté. Před pár lety jsem svoje vlnité, neposlušné vlasy nenáviděla a pořídila si svojí první žehličku. Byla to jedna z těch nejlevnějších, o ochranných prostředcích jsem neměla ani páru a podle toho moje vlasy samozřejmě dopadly. No a po téhle zkušenosti, kdy jsem měla strach, že mi vlasy vypadají, jsem s vlasy radši nedělala vůebc nic. Rok nosila vlasy v culíku, protože vypadaly jak sláma až postupně se přece jen začaly obnovovat a už to nebyla taková hrůza. Ale podstoupit bych to znovu nechtěla.

Když jsem ale dostala možnost vyzkoušet žehličku, která údajně na vlasy nebude mít tak škodlivý vliv, tak jsem byla nadšená. Občas se totiž člověku zasteskne po nějaké té změně. Jedná se o žehličku Remington PROtect. Ten údajný zázrak - technologie Hydracare, která má zachránit vaše vlasy před hrůzným osudem, funguje na principu studené páry, která hned po kontaktu s vysokou teplotou vaše vlasy zchladí a dodá jim potřebnou hydrataci. Díky této unkci a také keramickým destičkám napuštěných olejem, by vaše vlasy měly trpět o 68% méně, což už se jeví jako poměrně slušné číslo.
Jestli tomu orpavdu tak je, to zatím ještě nemůžu objektivně posoudit. Každopádně rozdíl mezi touto žehličkou a tou mojí starou je opravdu až nečekaně velký. Zaprvé, necítím z vyžehlených vlasů takový ten zápach spáleniny a zadruhé, vlasy se lesknou a neelektrizují. Určitě to ale pořád zátěž pro vlasy je, takže každodenní žehlení už nikdy více, ale pro příležitostnou změnu je to nesktučněně šikovná věc a děkuji moc portálu Blogerky.cz, že jsem mohla tuhle novinku vyzkoušet.

15 comments:

 1. Tak táto žehlička vyzerá super ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 2. Počula som že táto žehlička je veľmi dobrá. Ja sama si vlasy nežehlím no keď som si žehlila ešte dávno tak remingtonky boli vždy jedny z naj žehličiek.
  Me and my ART

  ReplyDelete
 3. Ďakujem za skvelý typ. Práve si plánujem kúpiť novú žehličku na vlasy, lebo tá stará už doslúžila.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Silno nad ňou uvažujem a po tvojej recenzii som v podstate na 100% rozhodnutá ♥
  Máš inak úžasný blog a nechápem, prečo som ťa objavila až teraz. Hneď sa pridávam medzi pravidelných čitateľov ♥

  GIVEAWAY

  ReplyDelete
 5. Jééééj. Do tejto výzvy som strašne chcela ísť aj ja, len ma nevybrali. Určite je úžasná :)

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  ReplyDelete
 6. vypada super;)

  PS: Zvu te na svoji giveaway na mem blogu, budu rada kdyz se prihlasis:)
  Bridge of Memories

  ReplyDelete
 7. Žehlení vlasů je moje téměř každodenní záležitost, mám je sice rovné, ale mají tendenci vytvářet různé vlnky a další nečekané útvary :D Snažím se používat nějaký ochranný sprej na vlasy, ale když někdy zapomenu tak je to katastrofa a elektrizují úplně šíleně, takže možná pouvažuji nad novou žehličkou :)

  ReplyDelete
 8. Tý jo. Vlasy si žehlím skoro každý den a bohužel i s ochrannými prostředky na tom nejsou zrovna nejlíp. Kde se dá žehlička sehnat a jaká je její cena?:-)

  ReplyDelete
 9. Tý jo. Vlasy si žehlím skoro každý den a bohužel i s ochrannými prostředky na tom nejsou zrovna nejlíp. Kde se dá žehlička sehnat a jaká je její cena?:-)

  ReplyDelete
 10. I like your blog, its really dope.
  Do you want to follow each other?
  If you want, than follow me, and let me know in comments, so I can follow you back with pleasure.

  We can follow each other on Instagram @andjela.dujovic, let me know in the comments so I can follow you back.

  www.bekleveer.com
  xoxo

  ReplyDelete
 11. Zbožňuju tu barvu. A je to pravda, ani si nepamatuju, kdybych si fakt řekla, že teď jsem se svýma vlasama fakt spokojená. I když teda schytám kompliment sem a tam, mě samotné to furt přijde nějaké nedostačující.

  ReplyDelete
 12. Ty jo, taky si konečně musím pořídit nějakou novou žehličku na vlasy :)

  ReplyDelete
 13. Také se dívám po žehličce na vlasy od Remingtonu. :) Tato značka je super. Dávám ti odběr.
  lifestyle and beauty

  ReplyDelete