Saturday, July 7, 2012

Random, This week


První prázdninový týden... No co říct, mám spíše pocit jako by byl prodloužený víkend během školního roku. Asi jsem se nenaladila na tu správnu vlnu, ale dufám, že alespon vy ano. I když to vypadá na zatim dost nudné prázdniny, neznamená to, že si neužívám. Každý den sportuju, vařím a peču jako blázen, opaluju se, objevuju nové blogy, objevuju nové filmy a seriály, učím se francouzsky a doufám, že bych mohla spontánně jet na last minute na 4 dny do francie a fotím každou hloupost.. A jak si užváte prázdniny vy?

The first week of holiday... Well it seems more like a very looong weekend during the school year. I am not in a holiday mood yet, but i houpe you are.. Eventhough it's probably going to beboring summer, it doesn't mean i am not having fun.. I am doing sports every day, cooking and baking, sunbathing, looking for new blogs, looking for new film and tv shows, learning french and hping i could visit France jsut for 4 days right now and i am capturing every stupidity.. And how are YOU enjoying summer?

6 comments:

 1. wow! perfektní fotky
  koláč vypadá úplně senzačně!

  ReplyDelete
 2. jůů :) dokonalý fotky, teď bych si dala rybíz :D

  ReplyDelete
 3. Nádherné fotky! Ten slimáčik je milý :))

  ReplyDelete
 4. Tenhle blog mě baví! A ty krásný fotky - já zírám! To je senzace, jak si užíváš prázdniny na maximum. ;-) Škoda jen, že nemůžu ochutnat tvoje kulinářský pochoutky...;-)
  Vivi

  ReplyDelete
 5. milujem slimákov!
  a skvelé foto.

  ReplyDelete
 6. Na celém blogu máš tak nádherné fotky, že je radost si to tady prohlížet :)

  ReplyDelete