Friday, July 1, 2011

1st July(t-shirt: topshop, jeans: reserved, flats: ccc)
 
Abych pravdu řekla, už mě to počasí vážně znervozňuje. Jednou je horko až se z toho člověk málem zblázní, a najednou se ochladí na zimní bundu. Dnes začaly oficiálně prázdniny což znamená chaos, jako každý rok. A protože budu pořád někde, jen né doma, tak nastávají prázdniny i pro outfitový články a to kvůli tomu, že neni fotograf ani čas. Už jsem přednastavila pár článku na příští týden, kdy budu na chatě. Týden potom jedu na týden do Florencie a pak znovu na chatu. Pak jsem 2 týdny na táboře. Další týden na Šumavě a nakonec na soustředění. Budu se sanžit dostávat se na internet jak nejvíc to půjde. Ale předem se omlouvám za malé množství 
PS: pořád nemůžu věřit že vás sem chodí tolik !
 
Honestly, the weather really makes me nervous. Once it's so hot that it makes me crazy and suddenly it's so cold you need a winter jacket. Today have holidays officialy started, it means chaos like always. And because i won't be at home most of the time there won't be any outfit posts . I have already preset few posts for next week.

3 comments:

 1. nice outfit;)

  aleksandra-fortuna.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. WONDERFUL BLOG!
  HI! my name's martina and I come from Italy... I'd like you visit my blog and if you want.... follow me! I wait you and your tips!
  Thanks! kisses, Marti! ;DDDDD
  Glamour Marmalade

  ReplyDelete